PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PRISTATYMAS

1. Lietuvoje prekės pristatomos per 5 -14 darbo dienas, jei Jūsų užsakyto papuošalo užsakyme nebuvo nurodyta kitaip.

2. Klientas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą, gavėjo vardą, pavardę bei teisingą gavėjo telefono numerį. Kurjerio paslaugos pristatymo kaina Lietuvoje yra nemokama.


3. Į užsienį prekės pristatomos registruota siunta per 14 kalendorinių dienų, jei Jūsų užsakyme nebuvo nurodyta kitaip. Pristatymo kaina – 10 Eur.

4. Dėl skubaus užsakymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@taurusjewels.com arba telefonu +37061421433.

KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

1.Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu, jeigu Parduotuvėje įsigijote nekokybišką prekę, ją galite grąžinti per 14 dienų, prieš tai informavus TAURUS JEWELS (DP Studija) el. paštu info@taurusjewels.com.


2. Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai yra negrąžinamos prekės, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes.


3. Norint pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę, reikia per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos ją pristatyti originaliame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu saugos lipduku bei Kliento raštišku prašymu. Prašyme turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti.


4. Prekes Klientas gali pristatyti į TAURUS JEWELS saloną (DP Studija), esantį Etmonų gatvė 4 Vilnius, 01305 Lietuva arba išsiųsti registruotu paštu, adresu: TAURUS JEWELS(DP Studija), Etmonų gatvė 4 Vilnius,01305 Lietuva.


5. Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks TAURUS JEWELS saloną (DP Studija) , ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista. Būtina išsaugoti siuntos registruoto pašto numerį.


6. Gavus siuntą, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą banko sąskaitą.
7. Visas išlaidas (pašto, muitinės ir kt.), susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka Klientas.


8. TAURUS JEWELS (DP Studija) pasilieka sau teisę nepriimti grąžinamų juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.


9. Visi klausimai ar nesutarimai dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje Privatumo politikoje pateikiama informacija apie asmens duomenų tvarkymą - kaip renkame, tvarkome, saugome Jūsų asmens duomenis. Suprantame asmens duomenų apsaugos svarbą, todėl gerbiame savo klientų ir kitų duomenų subjektų (toliau – duomenų subjektai) privatumą ir saugome asmens duomenis.


1. Duomenų valdytojas – TAURUS JEWELS (DP Studija)

Asmens duomenų kategorijos, tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai.


2.1. Sutarčių su klientais ir verslo partneriais sudarymas ir vykdymas, apskaitos reikalavimų vykdymas, iki sutartinių santykių užmezgimas.

0